לקוחות ממליצים                               

גיא הופמן המרכז הבינתחומי הרצליה 
 

 

״אסף ליווה אותי בתכנון המשכנתא לדירה הראשונה שלי. הליווי המקצועי שלי היה מעל ומעבר לכל מה שיכלתי לדמיין. הוא האיר בשבילי את כל השיקולים, הסביר שוב ושוב בסבלנות את כל החוקים והתנאים של כל סוג של הלוואה, הן לטווח הקצר ולטווח הארוך, ערך סימולציות עתידיות, ועזר לי להבין את הסיכונים והסיכויים במסלולים השונים.

 

אסף ניהל בשמי משא ומתן בין בנקים שונים, ובסופו של דבר עזר לי להגיע למשכנתא במקום הכי כדאי, בתמהיל שהכי מתאים ליכולות ולתוכניות שלי. נותרתי עם התחושה הנדירה בנוף העסקי והבנקאי המקומי: תחושה של רוגע ובטחון בהחלטה שקיבלתי. למעשה, הרגשתי בידיים טובות מהרגע הראשון. השירות האישי והקפדני היה ברמה נדירה. אסף עקב אחרי לוחות זמנים ועזר לי לתכנן כל שלב ושלב. היה ברור שלאסף חשוב

רק דבר אחד: שאני אהיה מרוצה ורגוע.

 

ממליץ בחום לכל מי שניגש למשכנתא הבאה שלו עם שאלות, תהיות, חששות, או ספקות.

שלומי בדוסה   
 

 

לאסף
תודה רבה על שירות מקצועי ומסור.
בליווי שלי לאורך כל התהליך שנראה לי בהתחלה מסובך, אתה דאגת לכל הדברים, אפילו לפרטים הכי קטנים ובנוסף ליחס הנפלא, ההסברים והסבלנות שקיבלתי בטיפולך בתיק שלי.


שלומי בדוסה

גלעדי מלי
 

 

אסף יקר
תודה רבה על עזרתך בתהליך לקיחת המשכנתא, עם דאגה לכל פרט ופרט. מודים לך על האכפתיות והמקצועיות, תמשיך בדרכך לעזור לאנשים בדרך הטובה ביותר.


יישר כוח.


 

יגאל כהן יו״ר ועד ארצי ארקיע   
 

 

כאשר פניתי לראשונה לאסף הייתי מלא חששות ולחצים מהנושא המפחיד הזה שנקרא משכנתא אבל מהרגע הראשון אסף בדרכו הייחודית והמיוחדת דאג להרגיע אותי וליווה אותי במסירות יוצאת דופן במחוזותינו מהרגע הראשון עד המחזור עצמו וחסך לי מאות אלפי שקלים ומספר שנים במשכנתא.

 

בכל האינטראקציה שלי עם אנשי מקצוע לא פגשתי אדם מקצועי, מקצוען ומסור לתהליך כמו אסף ועל כל אני רוצה להודות לו שלא ויתר לי ובזכות הרוגע שלו נטע בי בטחון עצמי לסיים את התהליך. תודה אסף זכיתי!!.


 

זאב מלר רואה חשבון   
 

 

אסף קורן טפל במשכנתא שבקשתי מהבנק. הטפול שקבלתי היה מהיר, מקצועי ביותר וכל זה באווירה נינוחה ונעימה. אסף מצא לי את המסלולים הזולים ביותר . בדרך היו קשיים שבזכות הידע והתושייה של אסף באו על פתרונם. אמליץ עליו בחום ואף אשתמש בשרותיו בעתיד.


 

ענת וערן יונגר   
 

 

אסף הוא בחור רציני מקצועי , אמין ומסביר פנים בצורה יוצאת דופן. זכינו לקבל משכנתא גבוה בסיטואציה שנראתה כבלתי אפשרית, והכל בזמן קצר ביעילות מרבית. אסף דאג לנו להתמצא בסבך הבירוקרטיה, ואנחנו ממליצים על שרותיו לכל רוכש.

אירה ואיגור רויטמן, חולון   
 

 

אסף מכיר את התחום היטב, יודע לשים לב ולהפנות תשומת לב גם לדברים העיקריים וגם לפרטים הקטנים ולא פחות חשובים. עוקב אחרי כל התהליך ומניסיון של בני משפחה גם עוזר לתקן בעיות שלא קשורות אליו ישירות. בעזרתו של אסף בנינו משכנתא מאזנת סיכונים וסיכויים.
תודה על העזרה ומאחלים לך המון בהצלחה!

צביאל מוסקוביץ', עו"ד   
 

 

רכיב מימון עסקת נדל"ן הנו אחד החשובים ביותר. אני ממליץ ללקוחותיי להיוועץ באסף לפני כל עסקת רכישת דירה או נכס להשקעה. המלצה חכמה ומשתלמת תמיד!

דלית וזאביק אפיק 
 

 

שלום אסף,
שמחים שביצענו סוף-סוף את המחזור כפי שתכננו. תודה מכל הלב על הליווי המסור שלך לאורך כל הדרך. דרכינו הצטלבו ממש במקרה, ולמזלנו זכינו בשירות המשלב מקצוענות, אמינות, זמינות ויחס אישי ומכבד- צירוף נדיר במחוזותינו...

 

יישר כוח, והרבה הצלחה בהמשך!
 

זאביק ודלית אפיק.
להבים.

רועי וקטי רצון 
 

 

אסף קורן היקר, 
רצינו להודות לך על היחס, השירות, המקצועיות, והריביות בפרט!!! לא האמנו שאפשרי שמישהו יכול לצמצם את ההחזר המצטבר בכזה פער ולתכנן משכנתא במומחיות שכזאת. מאחלים לך להמשיך לעשות את עבודתך נאמנה כמו שרק אתה יודע ומקווים שעוד לקוחות יוכלו ליהנות ממך כמונו...
ממליצים בחום !!!!!

 

בהצלחה בהמשך...

יגאל דגן - קבוצת דגן   
 

 

ברצוני להודות לאסף על שיתוף הפעולה אשר חסך הרבה מאוד כסף ללקוחות קבוצת דגן. 
תודה על השירות, הזמינות והאדיבות שליוו כל לקוח שביצע תהליך מול אסף. 


עוד נמשיך לשתף פעולה !

לאה ויעקב פלדמן   
 

 

פגשנו בנאדם אכפתי ואמין שעזר לנו לעשות סדר בבלגן של המשכנתא שהעיקה עלינו מזה שנים בהחזרים מטורפים. בקיצור, כל מי שנחנק תחת עול המשכנתא שלו רוצו לאסף קורן ותצאו ממנו מאושרים וקורנים! 
 

תודה אסף!!!

פנחס דוידוביץ' - ראשון לציון. 

 

 

זכינו ליחס אדיב ושירותVIP  מצד הבנק, פשוט תענוג.
נובמבר 2012
פנחס דוידוביץ' - ראשון לציון.

ד"ר יעקב שמשוני - ראשון לציון. 
 

 

תוך שבוע קיבלתי משכנתא משופרת.
את הכסף ממש !


אסף ליווה אותי בכל התהליך והיה מעורב בכל הפרטים.
ד"ר יעקב שמשוני - ראשון לציון.

דמטרי ולריסה וילדרמן 
 

 

חסכנו 60,000 ש"ח בעקבות הייעוץ של אסף שליווה אותנו בכל התהליך ותיקן לפעמים מצבים שבהם לא היה אמור כלל להתערב כמו שינויים בחוזה מול המוכר או עזרה לעורכת הדין שלנו.
רק בסוף התהליך הבנו כמה חשוב היה שאסף תמיד היה איתנו בכל מעמד ובכל שלב, מעורבות עד לפרטים הקטנים !

 

תודה רבה אסף ! נמליץ בחום.
 

דמטרי ולריסה וילדרמן - חולון.