1/4

משכנתא לבנייה עצמית

התהליך של בנייה עצמית הוא דבר מאוד מורכב, במהלך הבנייה יש המון פרטים קטנים שיש לשים לב אליהם, אנשים אשר יודעים כיצד להתמקד על אותם הפרטים יוכלו לחסוך המון כסף, בנייה עצמית לרוב תהיה משתלמת יותר מקנייה של בית מוכן, אבל רק אם יודעים היכן לחסוך.

עד לפני כמה שנים אנשים אשר היו רוכשים קרקעות היו יוצאים לבנייה עצמית.  בתחילת שנות האלפיים, העדיף דווקא הציבור לרכוש בתים מקבלנים.

משכנתא לבנייה עצמית – איך זה עובד ?

ברגע שתתחילו ( או לפני שתתחילו ) בבניית הבית החדש שלכם תוכלו לבקש מימון מהבנק לבנייה עצמית, את התשלומים עבור הבנייה עצמה תקבלו לפי הקצב של התקדמות הבנייה.

במהלך לקיחת משכנתא לבניית בית פרטי יכולים לצוץ לא מעט בעיות, החל מחריגה מהתכנון ועד לבעיות חלילה עם אנשי מקצוע בדרך.

בכדי שתוכלו להבטיח לעצמכם לקיחת משכנתא לבית פרטי תצטרכו להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך ויחסוך לכם לא מעט כסף וזמן.

אסף קורן הוא יועץ משכנתאות בכיר, תמהילן ומנהל תיקי לקוחות עסקיים ופרטיים עם ניסיון של  מעל ל-15 שנים ומאות לקוחות מרוצים.

אם חיפשתם המלצות על ייעוץ משכנתאות מקצועי הגעתם בדיוק אל המקום הנכון – אסף צמח מתוך המערכת הבנקאית ופיתח ניסיון וכישורים מתוך היכרות עם המערכת הבנקאית, כמוכן פיתח אסף קשרים עם אנשי מפתח רבים בבנקים הישראליים אשר יבטיחו לכם ייעוץ משכנתאות מקצועי, ענייני ורוחבי אשר יחסוך לכם המון כסף, זמן ואנרגיות מיותרות. 

לעוד מידע על על משכנתא לבנייה עצמית וקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא התחייבות עם אסף קורן, התקשרו כעת או השאירו פרטיכם.
 

אז מה עושים ? איך יודעים בדיוק כמה כסף לשים בכל מסלול ?
מתקשרים ומקבלים ייעוץ!

1-700-700-172

© 2017 Design by Assaf koren.